Rodině Penny Skateboards se narodil první longboard

V Penny Skateboards se konečně rozhodli vypustit svoje nejdelší prkno. Longboard 36” díky široké škále umělohmotných nikoho z vás nemůže zklamat.

Longboard Penny byl navržený proto, aby ztělesňoval nejdůležitější hodnoty značky: zábavu, svobodu a únik před realitou. Tenhle nový longboard jenom dokazuje, že Penny se snaží díky širokému výběru 36” oslovit široký vrstvy skejtrů.

Zakladatel Penny Skateboard Ben Mackay internetovému magezínu o tom řekl svoje:

„Já jako skejtr chci jezdit na unikátním longboardu; na takovém, který je úplně odlišný než všechny ostatní na trhu. Nemohli jsme zcela ingnorovat komunitu, jenž se točí kolem Penn: Lidem kolem naší značky zkrátka chyběl longboard. Proto jsme se rozhodli, že je pro nás hodně důležité navrhnout první longboard, který by uspokojil potřeby našich zákazníků. Z výsledku jsme nadmíru nadšeni.“

Náš zákazník, náš pán
Je supr vědět, že když jste věrní své skejtové značce, tak se vám to vrátí. Není od Penny pěkný, že vyslyšel touhy svých skateboarders?

Longboard Penny 36”je speciálně vyrobený pro skejtry, který s ním nebudou sjíždět downhilly.

První longboard Penny byl navržený podle dat získaných z průzkumů skejťáckého mínění. Vznikla tak fošna v nové velikosti, díky který se Penny odlišuje od konkurence. Z výsledků průzkumu totiž vyplynulo, že 45%  dotazovaných jezdců, kteří vlastní druhý prkno, používají longboard pouze na výletní jízdy. Jenom 22,5% si longboard vezme na downhill.

Jak se vám líbí tenhle nový longboard?

Longboard Penny se představuje
Hlavním rysem Penny 36” je unikátní, 1,5 centimetrové vyklenutí skrz celou délku prkna, která pracuje s přirozenou pružností prkna. Materiál desky je vyztušené PVC vyrobené z tajných matrošů. Trucky Kingpin 7 inch (180 mm) nabízejí hodně stability a lepší odezvu. Kolečka 83A s německými ložisky Abec 9 V-chanell zaručují jemnější + stabilnější jízdu.

Longboard Penny 36” jee k dostání v 6 barvách na online shopu. Do kamenných obchodů se tihle mazlové dostanou až koncem srpna.

Chtěli byste si s tímhle pohodářem vyrazit na nějaký longboardový trip?

Dej to tam...Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone
TIP NA ČTENÍ  Nick Cave se pyšní vlastním skateboardem

About The Author

Podobné příspěvky

1 Comment

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Streethome is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache