Městskou cyklistikou přilbu Fuga zastrčíte jako anténu

Cyklistické přilby mají univerzální funkci – ochránit hlavu. Když ji však potřebujete vzít někam s sebou, překáží. Společnost Closca vychází s helmou Fuga vstříc všem, kdo potřebuji designovou + skladnou přilbu.

Jezdit v městské džungli bez cyklistické přilby je sebevražda. Mnohé z nás ale ovlivní to, že při zaparkování kola a pochůzkách po městě ji zkrátka nemáte kam dát. Closca Design přichází na méně známém crowdfundingovém serveru Indiegogo cyklistickou přilbou, ze které uděláte jednoduchým pohybem dobře skladovatelnou placku.

Cyklistická přilba Fuga je po složení široká pouhých 6 cenťáků

Cyklistická přilba do batůžku

Menší o 50%
Na první pohled vypadá cyklistická přilba Fuga jako helma pro dostihové jezdce. Má poněkud zploštělý tvar, krátký kšilt a skládá se ze tří kruhových částí. To má pouze jediný důvod: Snadným zatlačením na vrcholek helmy se dvě horní části zasunou a vznikne placka s výškou okolo 6 centimetrů.

I přes svoji perfektní skladnost ji nic neliší od plnohodnotné helmy. Má ventilační otvory, pásek pod bradu a je certifikována jako ochrana proti úrazům hlavy. Na downhill na ní sice nevypálíte, ale do města neznám nic příjemnějšího.

Na Indiegogo cyklistická přilba Fuga ve dvou barevných provedeních uspěla na 280%. Firma Closca Design se vysoké podpoře donátorů rozhodla přilbu dál vylepšovat. Brzy se objeví vyměnitelné, barevné kšilty + vlněné doplňky na uši, které se na zimní ježdění šiknou.

Koukejte, jak snadné je Fugu složit.

Dej to tam...Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone
TIP NA ČTENÍ  Volvo myslí na bezpečnost všech se sprejem LifePant

About The Author

Podobné příspěvky

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Streethome is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache