Naskočte na 3 kilový Segway WalkCar, posvištíte desítkou za hodinu

Tohle elektrické vozítko strčí Segway do kapsy. WalkCar je malý prkýnko se čtyřmi kolečky, který má přes svou velikost sílu býka. Podívejte, jak se s nim dá bombově rejdit.

Před několika lety nastartoval Segway módní vlnu netradičního přesouvání vlastní osoby. Kolo už začalo nudit, a proto se tenhle vozík náramně chytil. Nedávnou jsem se potuloval po pražské Národní třídě a překvapilo mě, že po tak dlouhé době má Segway tolik fandů, převážně u turistů.

Elektrické vozítko WalkCar vyndáte z tašky a hned je ready na popojížďky

Teď by se měl Segway začít bát o svoji jedinečnost, protože elektrické vozítko WalkCar mu začne šlapat na paty.

Silák o velikosti prkýnka
Různá elektrická vozítka vynikají praktičností, ale s mobilitou poněkud pokulhávají. WalkCar je tak malé zařízení, že si ho v pohodičce schováte do příruční tašky a kdykoliv se vám nebude chtít chodit, můžete na něj naskočit a odpočívat, nebo jenom tak blbnout. Je totiž vyrobený z hliníku a váží pouze jako dvě lahve minerálky, 3 kila.

Elektrické vozítko má na svědomí 26 letý designér Kuniako Saito + jeho tým japonské firmy Cocoa Motors. Pohání ho lithiová baterka, která je velice podobná těm používaným v noteboocích. Za 3 hodiny nabíjení ujede maximálně 12 kilometrů, poměrně svižnou rychlostí 10 km/h.

Tenhle stroj je zatím ve fázi navrhování. V říjnu se ho pokusí Cocoa Motors oživit na crowdfundingovém serveru Kickstarter. Sledujte Streethome a budete první, kdo může elektrické vozítko WalkCar podpořit.

Dej to tam...Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone
TIP NA ČTENÍ  Výzkum o technologii Happy Lens od Spy je venku

About The Author

Podobné příspěvky

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Streethome is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache