Naskočte na 3 kilový Segway WalkCar, posvištíte desítkou za hodinu

TJ-Bottom-Electricaaa

Tohle elektrické vozítko strčí Segway do kapsy. WalkCar je malý prkýnko se čtyřmi kolečky, který má přes svou velikost sílu býka. Podívejte, jak se s nim dá bombově rejdit.

Před několika lety nastartoval Segway módní vlnu netradičního přesouvání vlastní osoby. Kolo už začalo nudit, a proto se tenhle vozík náramně chytil. Nedávnou jsem se potuloval po pražské Národní třídě a překvapilo mě, že po tak dlouhé době má Segway tolik fandů, převážně u turistů.

Elektrické vozítko WalkCar vyndáte z tašky a hned je ready na popojížďky

Teď by se měl Segway začít bát o svoji jedinečnost, protože elektrické vozítko WalkCar mu začne šlapat na paty.

Silák o velikosti prkýnka
Různá elektrická vozítka vynikají praktičností, ale s mobilitou poněkud pokulhávají. WalkCar je tak malé zařízení, že si ho v pohodičce schováte do příruční tašky a kdykoliv se vám nebude chtít chodit, můžete na něj naskočit a odpočívat, nebo jenom tak blbnout. Je totiž vyrobený z hliníku a váží pouze jako dvě lahve minerálky, 3 kila.

Elektrické vozítko má na svědomí 26 letý designér Kuniako Saito + jeho tým japonské firmy Cocoa Motors. Pohání ho lithiová baterka, která je velice podobná těm používaným v noteboocích. Za 3 hodiny nabíjení ujede maximálně 12 kilometrů, poměrně svižnou rychlostí 10 km/h.

Tenhle stroj je zatím ve fázi navrhování. V říjnu se ho pokusí Cocoa Motors oživit na crowdfundingovém serveru Kickstarter. Sledujte Streethome a budete první, kdo může elektrické vozítko WalkCar podpořit.

Dej to tam...Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

About The Author

Podobné příspěvky

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Streethome is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache