Ride snowboards rozšiřuje rodinu zabijáků „Danimals“ podepsal smlouvu

Dan „Danimals“ Liedahl se chystá na zimní sezónu, doma už má opřené prkna Ride. Tenhle snowboard Ride Pro tým už několik desítek let diktuje svým progresem a tvrdošíjnou mentalitou. Díky za tuhle „mrazivě vostrou“ zprávu,  Danimals je skvělým krokem.

Ride snwoboards je jedním z osvědčených lídrů snowboardového průmyslu více jak 20 let. Do svýho Pro týmu si vybírá jenom esa největšího kalibru. „Danimalsovi“ se povedlo ukázat, že se směle může řadit mezi profesionály.

Tvrďák „Danimals“ si snowboard Ride + smlouvu za svůj přístup zaslouží a už ted‘ se těším na jeho snowboardový edit.

„Dan je jeden z těch týpků ze Sředozápadu, kterýmu do snowboardového konkejvu nadělila příroda talent s kretivitou a nejhladším stylem. Ráno do sebe může naládovat třeba dvě kila koblih, ale nepřibere ani gram. Dan si zaslouží svůj snoboard model Ride a k tomu profesionální smlouvu. Nemůžu být víc unešenej z takovýhle posily,“ přiznal se týmový manažer, Tanner McCarty.

Na zimní sezonu s posilou
Danův video part předešlo sezónu demonstovaly jeho hladký styl a kreativní pojetetí na snowboardu. Ride to nenechal bez povšimnutí a vzal si tohodle 24 letýho zabíječe mezi rajdry jako je Jake Blauvelt, Jake Welch, Alex Cantin, Hana Beaman, Yuki Kadono a Marco Feichtner.

Doposud si dával svahy za sponzory Alter-Ego, Helix + El Hefe bindings, ale teprve se snowboardem Ride vstupuje mezi top profíky. Tak se ukaž „Danimalsi“.

Dej to tam...Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone
TIP NA ČTENÍ  Element atakuje v globálním růstu

About The Author

Podobné příspěvky

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Streethome is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache