Element odhaluje obojživelné skate batohy z kolekce Camp Collection

Můžou být dneska vůbec skate batohy něčím výjimečné? Zakladatel Element Johnny Schillereff  moc dobře ví, že 4 nové přírůstky jsou svým nápadem něčím extra, co tu ještě nebylo.

Nově navržené skate batohy Element z podzimní Camp kolekce jsou inspirované prací, kterou Element + YMCA dělají po celém světě – spolupořádají skejtové kempy, jež se nekonají v městské džungli, ale přímo uprostřed lesů. Jeden z takových kempů v kalifornském Sequoia National Parku posloužil jako místo pro nafocení 4 „Elementích“ nováčků.

Skate batohy Element, stvořené pro brouzdání lesem

Skate batohy Element Camp Collection se ani v lese nemáte šanci ztratit

Značka Element tímhle počinem reaguje na nedostatečnou výchovu a úctě dětí k životnímu prostředí. Skejtový kemp v lese je má naučit, že člověk vždy žil v souladu s přírodou. Pokud to tak nebude fungovat v budoucnu, můžem dát zeměkouli rovnou adios.

4 důvody, proč se nebát lesa


Podaná ruka od outdoorového specialisty
Líbí se mi, že si Element nehraje na všeuměla. Sestrojit outdoorovou verzi skate batohu mu pomohl specialista, outdoorová firma Industrial Alchemy. Vzešly z toho 4 ruksaky: Daily, Weekender, Explorer a Convertible. Určitě vám nemusim blíže popisovat, že každý skate batoh se hodí na jiné nošení.

Tyhle skate batohy Element jsou vyrobené z hodně odolného matroše. Svou pevnou konstrukcí jsou vhodné do lesa, ale designem si v žádném přípradě nezadají se skejtovými kolegy. Mají na sobě haldu kapes, aby se měl iPad a všechny vymoženosti moderní doby kam schovat.

Kluci ve skejtovým kempu Sequoia National Park ho na místě prověřili. Chtěli byste tohodle obojživelníka prubnout i vy?

Dej to tam...Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone
TIP NA ČTENÍ  SPY uspořádal bitku mezi lyžařema a snowboarders

About The Author

Podobné příspěvky

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Streethome is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache