Mercedes táhne na vlny s korkovými profi surfy

Mercedes-Benz se angažuje do surfingu? Ano, čtete správně. V dnešním světě normální tah k rozvoji. Pro surfař Garrett McNamara se dal dohromady s Mercedesem a vzešly z toho dva surfové speciály.

Portugalská společnost Polen Surfboards, Mercedes-Benz a havajský surfař světové třídy Garrett McNamara našli společnou řeč. Tak se na světě objevily dvě specialitky v podobě originálních surfů.

Protože je Portugalsko největším producentem korku, je první surfové prkno vyrobeno z přírodního korku. Pro zdolávání vyskokých vln je potřeba vysoce výkonný materiál, který právě korek nabízí.

Druhý surf je ještě ve výrobě, ale víme, že bude vytvořen výhradně z pěny, která se využívá hlavně v leteckém průmyslu. Materiál surfu umožní, aby byl vyroben bez podélných výztuh. To mu dodá maximální flexibilitu bez ztráty síly.

Garrett McNamara drží rekord v pokoření nejvyšší vlny, k čemuž mu loni dopomohl surf „Mboard“ vyvinutý Mercedes-Benz. Možná, že s jedním z nových surfů svůj nejlepší výkon trumfne.

Korkový surfový speciál od Mercedesu

 

Dej to tam...Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone
TIP NA ČTENÍ  Zkoukněte premiéru skate opery „I saw it rolling and heard“

About The Author

Podobné příspěvky

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Streethome is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache