Mercedes táhne na vlny s korkovými profi surfy

Mercedes-Benz se angažuje do surfingu? Ano, čtete správně. V dnešním světě normální tah k rozvoji. Pro surfař Garrett McNamara se dal dohromady s Mercedesem a vzešly z toho dva surfové speciály.

Portugalská společnost Polen Surfboards, Mercedes-Benz a havajský surfař světové třídy Garrett McNamara našli společnou řeč. Tak se na světě objevily dvě specialitky v podobě originálních surfů.

Protože je Portugalsko největším producentem korku, je první surfové prkno vyrobeno z přírodního korku. Pro zdolávání vyskokých vln je potřeba vysoce výkonný materiál, který právě korek nabízí.

Druhý surf je ještě ve výrobě, ale víme, že bude vytvořen výhradně z pěny, která se využívá hlavně v leteckém průmyslu. Materiál surfu umožní, aby byl vyroben bez podélných výztuh. To mu dodá maximální flexibilitu bez ztráty síly.

Garrett McNamara drží rekord v pokoření nejvyšší vlny, k čemuž mu loni dopomohl surf „Mboard“ vyvinutý Mercedes-Benz. Možná, že s jedním z nových surfů svůj nejlepší výkon trumfne.

Korkový surfový speciál od Mercedesu

 

Dej to tam...Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone
TIP NA ČTENÍ  Supra team v Mexico City s tahounem Pat Rumney

About The Author

Podobné příspěvky

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Streethome is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache