S obalem Pro Pack od Incase je vaše GoPro kamera v bezpečí

Společnost Incase se postarala o natáčení krátkého filmu s Kenem Blockem Gymkhana 7. Teď vypouští speciální edici Pro Pack.

Jestli jste nezaregistrovali video Gymkhana 7: Wild in the Streets of Los Angeles, tak se na něj honem rychle mrkněte, ať víte o co gou.

Společnost Incase se věnuje natáčením akčních videí. Má k tomu profesionální vybavení. Při natáčení používá Incase GoPro kamery, profi kamery + další profi doplňky. S touhle technikou se musí zacházet jako v bavlnce. Proto je nutností vybavit se odolnými pouzdry a kufry na techniku.

Speciálně k natočení videa Gymkhana 7 Incase vypustil Incase limitovanou eidici obalů na GoPro kamery a příslušenství, Gymkhana 7 Pro Pack. Dáte do něj s přehledem dvě Go Pro Hero kamery, doplňky + další drobnosti.

Batoh Pack je inspirovaný přímo Kenem Blockem. Case napodobuje desing Mustangu černou, matnou barvou s bronzovými detaily. Prostor obalu je strukturovaný tak, aby jednotlivé komponenty GoPro zapadly přesně do přihrádek. Gymkhana 7 Incase je optimalizovaný i pro kamery DSLR, Apple iPad a další.

Batoh Incase optimalizovaný pro kameru GoPro
Kamera GoPro sedne do batohu jako ulitá

 

Dej to tam...Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone
TIP NA ČTENÍ  Best skate boty devadesátek podle Nathana Manire

About The Author

Podobné příspěvky

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Streethome is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache