S obalem Pro Pack od Incase je vaše GoPro kamera v bezpečí

Společnost Incase se postarala o natáčení krátkého filmu s Kenem Blockem Gymkhana 7. Teď vypouští speciální edici Pro Pack.

Jestli jste nezaregistrovali video Gymkhana 7: Wild in the Streets of Los Angeles, tak se na něj honem rychle mrkněte, ať víte o co gou.

Společnost Incase se věnuje natáčením akčních videí. Má k tomu profesionální vybavení. Při natáčení používá Incase GoPro kamery, profi kamery + další profi doplňky. S touhle technikou se musí zacházet jako v bavlnce. Proto je nutností vybavit se odolnými pouzdry a kufry na techniku.

Speciálně k natočení videa Gymkhana 7 Incase vypustil Incase limitovanou eidici obalů na GoPro kamery a příslušenství, Gymkhana 7 Pro Pack. Dáte do něj s přehledem dvě Go Pro Hero kamery, doplňky + další drobnosti.

Batoh Pack je inspirovaný přímo Kenem Blockem. Case napodobuje desing Mustangu černou, matnou barvou s bronzovými detaily. Prostor obalu je strukturovaný tak, aby jednotlivé komponenty GoPro zapadly přesně do přihrádek. Gymkhana 7 Incase je optimalizovaný i pro kamery DSLR, Apple iPad a další.

Batoh Incase optimalizovaný pro kameru GoPro
Kamera GoPro sedne do batohu jako ulitá

 

Dej to tam...Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone
TIP NA ČTENÍ  Surfing na horách? Mountain surf od Jeremy Jonese a Chrise Christensona

About The Author

Podobné příspěvky

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Streethome is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache