Selfie držák Nikon, vaše protažená ruka do jednoho metru

Snad každý typ smartfounu má svůj selfie držák. Nezpomněli jsme tak trochu na kompakty? Nikon nezanevřel, předhazuje Nikon Coolpix Selfie Stick.

Poslední dobou se mi zdá, že kompaktní foťáky mají na kahánku. Smartfouny už nabízejí takovou kvalitu, že kupovat si levnější digitál nemá vůbec cenu. Nikon je ale trochu jiná třída. Modely Coolpix se směle řadí mezi kvalitní kompakty, které jsou svou cenou celkem dostupné.  

V tomhle případě už smartfouny nemají šanci (teda pokud nemáte nějaký extra nadupaný model), protože Coolpixy si svojí kvalitu ještě drží.

Neni teda divu, že se konečně i v Nikonu rozhodli vyrobit vlastní selfie držák pro Coolpixy. Jmenuje se N-MP001 (jméno spíš pro robota) a je kompatibilní s většinou foťáků téhle řady. Neni to sice žádný zázrak, ale na start dobrý.

Selfie držák N-MP001 se umí natáhnout až do délky 73 cenťáků, ale nemá zabudovanou spoušť. Jde to vyřešit autospouští, ale u příslušenství za 60 dolarů bych čekal víc.

Používáte selfie držák? Nebo se vůbec nefotíte a kašlete na to?

TIP NA ČTENÍ  Nedočkavý Gigi Ruf a Elias Elhard: prašan v Japonsku
Dej to tam...Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

About The Author

Podobné příspěvky

1 Comment

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Streethome is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache