PRO snowboardistka Megan Pischke sdílí pocity v boji se zákeřnou nemocí ve filmu „Chasing Sunshine“

Rakovina může potkat každého, i vrcholové sportovce – dokumentární snímek o Pro snowboardistce Megan Pischke vám ukáže, že žádná bitva není předem prohraná.

Megan Pischke ukázala opravdovou kuráž sportovce. Není jednoduché podělit se s problémem, jako je rakovina prsu, se širokou veřejností, ale Megan ve spolupráci s B4BC (Boarding for Breast Cancer), nadací která pomáhá postiženým rakovinou prsu, vytvořila film, jehož cílem je primárně osvěta.

Bylo pro mne hodně těžké podělit se s pocity, které prožívám během nemoci. Tímto filmem chci pomoci a inspirovat všechny ženy, které jsou rakovinou prsu postiženy,“ řekla Megan Pischke.

Na projektu „Chasing Sunshine“ se podílí i North Face, který je zastáncem zdravého životního stylu a pomáhá zlepšit kvalitu života žen, které se s nemocí potýkají.

Celý film bude mít premiéru 21. ledna během X-Games v Aspenu. Podívat se můžete na desetiminutový preview a já si už teď dovoluji říci, že bude plný odhodlání, chuti do života a hlavně poselstvím pro všechny, kterých se rakovina nějak dotkla.

TIP NA ČTENÍ  Vznášedlo Hoverboard, ulítlá představa skutečností

 

Zdroj: business.transworld.net

 

 

Dej to tam...Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

About The Author

Podobné příspěvky

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Streethome is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache